Forum dedicat trucurilot si hackurilor pentru metin2

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Va rog uitativa peste anuntul asta de pe 4 metin in legatura cu un host http://4metin.ro/noutati/caut-hoster-de-metin2-uitativa-t37809.html#p288869

Distribuiţi | 

[Bot]Farm bot by AllesVergebem

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin

Data de înscriere : 19/02/2011
Varsta : 19

MesajSubiect: [Bot]Farm bot by AllesVergebem    Sam Iun 18, 2011 11:31 am

Hei, am de presă acum Farmbot mea. El nu este încă foarte matur, cred. Pentru a vă ajuta, ar trebui să posta aici problemele şi bug-uri. Caracteristici:-relog aptitudini () re-porter, Pick Upper Cu Moblock-Fără a Moblock (Beta!)-responder auto Potter-Salvarea Instrucţiuni de taste (Mulţumiri pentru ° ° Remus!): Deschisă în modul ferestre, 800x600, 16 bpp (-Metin2 Cele mai bune muta fereastra, nu a fost încă testată) stocuri Log aproape-aproape-trebuie să hartă în joc în "opţiuni de joc", în cazul în care "Fără a Moblock" au, la Nume: întotdeauna faceţi clic pe [/ B]-cum ar fi aptitudini, etc set-dorită în set-Bot, eventual, a salva începe totul faceţi clic-in joc pentru a schimba -> Fägt bot automat după câteva secunde pentru alţii: Dimensiune: 389KB-nr virus privind rapoarte de erori şi feedback-ul am Hack Multi 3.90 pentru Moblock rar implicat în 64 de biţi versiune cu ecran integrat: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] V1.8: Site-căutare despachetat la dezarhivaţi-l dacă nu mă imagini disponibile în sine dacă nu este disponibil în condiţii de siguranţă-All-relog va testa stocate Distrează-te, Download: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://4metin4fun.bossforum.net

[Bot]Farm bot by AllesVergebem
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4Metin4Fun :: Trucuri si Hackuri Metin2 :: Hackuri pentru Metin2-
Mergi direct la: